Teknoloji

Bing, ChatGPT’den Sonra Günlük 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, son dönemlerin en bilinen yapay zeka araçlarından biri. ChatGPT Şirket, arama motoru Bing konusunda dikkat çekici bir atılım yaparak ChatGPT entegrasyonunu getirdi. Kullanıcılar bir süre bingaracılığıyla ChatGPT’ye soru sorabilirler.

Şimdi ise konu ile ilgili Microsoft’tan yeni bir açıklama geldi. Bing tarihinde ilk kez 100 milyon günlük kullanıcı geldiğini açıkladı. Bu sayı Google ile kıyaslanamayacak olsa da Microsoft için çok büyük bir rakam. devrim.

ChatGPT ile Microsoft Edge ve Bing üzerinde çalışmak, Microsoft’u Google için bir tehdit haline getirebilir

Microsoft’un açıklamasına göre Chromium tabanlı. kenar son yedi çeyrektir büyüme trendi gösteriyor. Şirket, yeni özellikler geliştirdikçe ve Bing ile Edge arasında daha iyi entegrasyon sağladıkça internet tarayıcısının popülaritesini artırdı. artacakdüşünüyor.

Ayrıca Microsoft’a göre Bing’in gösterdiği sonuçlar tarihinin en yüksek kalitesine ulaştı. Hepsi bu kadar, Microsoft’un Google ve Google’ın sahibi olduğu Chrome üzerindeki giderek daha sıkı kontrolü rakipBüyümeye başladığını gösteriyor.

Bu ortada; Microsoft çok yakında gündeme gelecek açıklamalarda bulunabilir. açıklamaya göre 16 Mart ‘de yeni bir etkinlik düzenlenecek ve yapay zeka teknolojileri hakkında yeni açıklamalar yapılacak. Microsoft’a göre yapay zeka teknolojilerinin geleceği” arayın, cevaplayın, konuşun ve içerik oluşturunFirmanın bu yöndeki yeni hizmetlerini de bir araya geleceğimiz etkinlikte duyacağız gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu