Haber

İşte İYİ Parti il ​​ve ilçe milletvekili adayları…

ANKARA (İGFA) –Sunulan listelerde AK Parti’de belediye başkanı, milletvekili ve bakan yer aldı. Ahmet Eşref Fakıbaba’Ankara 1. bölge 2.liği, Buğra Kavuncu’İstanbul 2. bölge 1.liği eski milli futbolcu Gökhan Zan’Hatay’da 2. sıradan yine eski futbolcu Ünal Karaman’Konya’nın listeye 1. sıradan girdiği görüldü.

9 İLDE ADAY YOK

İYİ Parti; Adıyaman, Çorum, Erzincan, Hakkari, Rize, Van, Batman, Bartın ve Düzce aday olmadı.

Alpaslan Türkeş’in kızı Ayyüce TürkeşAdana’dan birinci olarak aday gösterildi.

TESLİM EDİLEN ADAY LİSTESİNE GÖRE ADAYLAR AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

bilal bilici Adana2. sıra
Ece Güner – İstanbul2. Bölge 4. sıra
Seyithan İzsiz – İstanbul3. Bölge 2.liği
Buğra Kavuncu – İstanbul2. Bölge 1.liği
Ahmet Eşref Fakıbaba – ankara1. Bölge 2.liği
Kuşat Güçlü – ankara2. Bölge 2.liği
Turhan Comez – Balıkesir1. sıra
Ahmet Yetim – Şanlıurfa1. sıra
Uğur Poyraz – antalya1. sıra
Ünal Karaman – konya1. sıra
Gökhan Zan – Hatay2. sıra
Ümit Özlale – izmir2. sıra
Sevinç Atabay – bursa1. Bölge 2.lik
Şenol Sunat – Manisa1. sıra
İdris Naim Şahin – Ordu1. sıra
Edip Safter Gaydalı – Bitlis1. sıra
Lütfullah Kayalar – Yozgat1. sıra
Erhan Usta – Samsun1. sıra
Burhanettin Kocamaz Mersin1. sıra
Selcan Taşçı – Tekirdağ1. sıra
Türker Yörükçüoğlu – Kırklareli1. sıra
Edip Safter Gaydalı – Bitlis1. sıra
Lütfullah Kayalar – Yozgat1. sıra
Erhan Usta – Samsun1. sıra
Burhanettin Kocamaz Mersin1. sıra
Selcan Taşçı – Tekirdağ1. sıra
Türker Yörükçüoğlu – Kırklareli1. sıra

İŞTE İLLERİN TAM LİSTESİ

ADANA bir AYYÜCE TÜRKLER
ADANA 2 BİLAL BİLGİ
ADANA 3 GÖKTÜRK BOYVADAOĞLU
ADANA 4 MEHMET SERTAÇ DURMAK
ADANA 5 SULE GÖK TÜDEŞ
ADANA 6 REMZİ OĞUZ YILMAZ
ADANA 7 BURAK YİGENOĞLU
ADANA 8 İSA AYANOĞLU
ADANA 9 BAHADIR CEYHANLI
ADANA 10 ERDİNÇ ANTEPUSUM
ADANA 11. NİHAL AGCA
ADANA 12 ERKAN HAYAT
ADANA 13 ERCAN ATALAY
ADANA 14 SİNEMA ULUDAMAR
ADANA 15 RÜYA AKKOZ
ADIYAMAN bir
ADIYAMAN 2
ADIYAMAN 3
ADIYAMAN 4
ADIYAMAN 5
AFYONKARAHİSAR bir HAKAN ŞEREF OLGUN
AFYONKARAHİSAR 2 MUSTAFA ENİS ARABACI
AFYONKARAHİSAR 3 SAFFET AÇILIR
AFYONKARAHİSAR 4 OKSAN ULUSOY Efe
AFYONKARAHİSAR 5 KALP AR GÜNGÖR
AFYONKARAHİSAR 6 İBRAHİM AÇILIR
AĞRI bir ÖZHAN KOÇİNTAR
AĞRI 2 METİN AYDEMİR
AĞRI 3 KENAN KAÇMAZ
AĞRI 4 MODERN ÇELİK
AMASYA bir İBRAHİM MERMER
AMASYA 2 MEHMET MOD
AMASYA 3 HİKMET RÜŞEN MENEKŞE
ANKARA-1 bir KORAY ENTELEKTÜEL
ANKARA-1 2 AHMET EŞREF FAKİBABA
ANKARA-1 3 KEVSE OFLUOĞLU
ANKARA-1 4 YETKİLİ ÖZTÜRK
ANKARA-1 5 EMAYE KAFA
ANKARA-1 6 BURÇİN ÇİÇEK
ANKARA-1 7 METEHAN ERDEM
ANKARA-1 8 OSMAN SAKATLAMAK
ANKARA-1 9 ONUR HONDOROĞLU
ANKARA-1 10 ECE ÖZEN AKAN
ANKARA-1 11. AHMET ALIPPIFE
ANKARA-1 12 AHMET ERENOĞLU
ANKARA-1 13 MUHAMMET ÖLÜM
ANKARA-2 bir ADNAN BEKER
ANKARA-2 2 SEDAT BEYAZ SAKALLI
ANKARA-2 3 UĞURHAN FERUDUN BERAT BAĞIMLI
ANKARA-2 4 FATMA ÖZKAN
ANKARA-2 5 MUHARREM Beşir
ANKARA-2 6 RAMAZAN DEĞERLİ
ANKARA-2 7 ERDOĞAN AYDINLATMA
ANKARA-2 8 FATMA GÜLÜMSE BİROL
ANKARA-2 9 NADİR ÇETİNKAYA
ANKARA-2 10 ÖZCAN DAGGEC
ANKARA-2 11. ELMAS YAĞMUR
ANKARA-3 bir YÜKSEL ASLAN
ANKARA-3 2 KÜRŞAD ZORLU
ANKARA-3 3 FATİH KOCA
ANKARA-3 4 ONU SEVİYORUM ÇAĞLAYAN
ANKARA-3 5 terbiyeci KAYAALP
ANKARA-3 6 SERDAR DÜRÜM
ANKARA-3 7 MEHMET ASLAN
ANKARA-3 8 KADRİYE ÜNLÜ
ANKARA-3 9 BERNA ŞAHİN
ANKARA-3 10 AŞK yalav
ANKARA-3 11. MUSTAFA TOLGA ÖZTÜRK
ANKARA-3 12 AY IŞIĞI DEMİRHAN ÖZDEMİR
ANTALYA bir UĞUR POYRAZ
ANTALYA 2 AYKUT KAYNAK
ANTALYA 3 ALİ ADNAN KAYNAK
ANTALYA 4 AYSEN KÜRT
ANTALYA 5 SERKAN TETİKLEMEK
ANTALYA 6 ESİN OKUMAK
ANTALYA 7 MEHMET BAŞARILI
ANTALYA 8 NESİRLER ÜNAL
ANTALYA 9 MUSA ERTUĞAN
ANTALYA 10 MUTLU YILMAZ
ANTALYA 11. DURMUŞ KAPLAN
ANTALYA 12 ARIF KOCABIYIK
ANTALYA 13 BAŞAK KARATAŞ
ANTALYA 14 DURMUŞ ALİ ASLAN
ANTALYA 15 NEŞE TOKER
ANTALYA 16 LEVENT ÖZDEMİR
ANTALYA 17 HATİCE AVCI
ARTVİN bir HAMZA GEZMİŞ
ARTVİN 2 HÜSEYİN IŞIK
ENTELEKTÜEL bir ÖMER KARA KAŞ
ENTELEKTÜEL 2 AHMET ERTÜRK
ENTELEKTÜEL 3 TUGCE CANPOLAT YILMAZ
ENTELEKTÜEL 4 ERHAN ALGAN
ENTELEKTÜEL 5 SEMRA YÜCEL
ENTELEKTÜEL 6 FEVZİ KÖŞE
ENTELEKTÜEL 7 Cemal SARI
ENTELEKTÜEL 8 BAHAR ÖNER
BALIKESİR bir TURHAN MÜDÜR
BALIKESİR 2 hasret URAL
BALIKESİR 3 SARAY MENSUBU TUNA
BALIKESİR 4 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
BALIKESİR 5 NİLGÜN BAŞARILI
BALIKESİR 6 MUSTAFA LEMİ AYTEKİN
BALIKESİR 7 METİN ÖZGÜR
BALIKESİR 8 olgunluk GİRGİN
BALIKESİR 9 MEHMET ÇALIK
BİLECİK bir HALİL AYDOĞDU
BİLECİK 2 EREN GÜVEN
BİNGÖL bir HASAN KIRMIZI BOĞA
BİNGÖL 2 ŞEMA TANIMAK
BİNGÖL 3 AHMET ARPA
BİTLİS bir EDIP SAFTER GAYDALI
BİTLİS 2 LEVENT nasır
BİTLİS 3 MASALLAH ASLAN
BÖLÜNMÜŞ bir AHMET ÖRNEKBAŞ
BÖLÜNMÜŞ 2 ÖYKÜ BAYAR
BÖLÜNMÜŞ 3 SUAT ORHAN
BURDUR bir FARUK ERKAN
BURDUR 2 SAYFA SÖNMEZ
BURDUR 3 MEHMET YAVAŞ
BURSA-1 bir Yüksel Selçuk TÜRKOĞLU
BURSA-1 2 NEŞE ATABAY
BURSA-1 3 YÜKSEL YILMAZ
BURSA-1 4 ŞEYDA ŞAHİN
BURSA-1 5 YAHYA BAHADIR
BURSA-1 6 bir gül YILDIZ GÜNAY
BURSA-1 7 SÜRDÜRMEK KAPLAN
BURSA-1 8 ÖZGÜR YILDIRIM
BURSA-1 9 EVREN ŞAHİN
BURSA-1 10 FEYZA TEMEL
BURSA-2 bir HASAN TOKTAŞ
BURSA-2 2 İBRAHİM ALAGÖZ
BURSA-2 3 ORHAN ÖZER
BURSA-2 4 SERMİN CAN ÖZENSOY
BURSA-2 5 ERDAL AY
BURSA-2 6 HATİCE DENİZ
BURSA-2 7 ZAFER ULUSAL
BURSA-2 8 OSMAN ATALAY AKMAN
BURSA-2 9 ENVER YENİÇERİ
BURSA-2 10 DİLEK DURMAK
ÇANAKKALE bir Rıdvan ÜZGÜN
ÇANAKKALE 2 CENGİZ SAĞLAM
ÇANAKKALE 3 ZİŞAN ÖZAYDIN
ÇANAKKALE 4 MEVLÜT İNANÇ
ÇANKIRI bir MEHMET ALİ Karamemiş
ÇANKIRI 2 DANTEL KAPALI
ÇORUM bir
ÇORUM 2
ÇORUM 3
ÇORUM 4
DENİZLİ bir YAŞ ÖZTÜRK
DENİZLİ 2 İBRAHİM ŞENEL
DENİZLİ 3 BÜYÜKLÜK TATİK
DENİZLİ 4 ÇEY BABAM YAĞCI
DENİZLİ 5 UĞUR ÇİZMECİOĞLU
DENİZLİ 6 VEYSEL KARACOR
DENİZLİ 7 NAZLI YAŞATÜRK
DİYARBAKIR bir VEJDİN Ensaroğlu
DİYARBAKIR 2 MUSTAFA ŞENAY CANORUC
DİYARBAKIR 3 ERDAL YILMAZ
DİYARBAKIR 4 HÜSEYİN GÜRAN
DİYARBAKIR 5 SEÇME AKIN
DİYARBAKIR 6 MEHMET EMİN MAHSUL
DİYARBAKIR 7 AHMET BAŞARI
DİYARBAKIR 8 KENAN KAYNAK
DİYARBAKIR 9 EMRULLAH KİRAZ
DİYARBAKIR 10 YAKUP ÖZKAYA
DİYARBAKIR 11. AYET KAYNAK
DİYARBAKIR 12 ERKAN YILMAZ
Edirne bir MEHMET AKALIN
Edirne 2 DİLEK KIRMIZI
Edirne 3 HASAN HAKAN ŞAHİN
Edirne 4 HÜSEYİN ERKİN
ELAZIĞ bir ÖYKÜ SÖNMEZ
ELAZIĞ 2 YÜKSEL ERCAN
ELAZIĞ 3 ABDÜLKİM Eflatun
ELAZIĞ 4 ŞENAY ALADAĞ DEMİREL
ELAZIĞ 5 NAHİT BAYKARA
ERZİNCAN bir
ERZİNCAN 2
ERZURUM bir İSTİHBARAT KAYNAK
ERZURUM 2 MELİH KIRPINAR
ERZURUM 3 FATMA CANAN UÇMAK
ERZURUM 4 FATİH ARAS
ERZURUM 5 FATİH KARATAŞ
ERZURUM 6 ESRA AKPINAR
ESKİŞEHİR bir İDRİS NEBİ HATİPOĞLU
ESKİŞEHİR 2 hasret AYRANCI
ESKİŞEHİR 3 MELİH ENTELEKTÜEL
ESKİŞEHİR 4 ÖMER İBRAHİM CANIM
ESKİŞEHİR 5 HAKAN KREM
ESKİŞEHİR 6 YAĞMUR GÜRSÖGUT
GAZİANTEP bir MEHMET MUSTAFA GUBAN
GAZİANTEP 2 MEHMET AY
GAZİANTEP 3 MEHMET ÖZBERK
GAZİANTEP 4 MEDİNE’DE İLAY AYDINLATMA
GAZİANTEP 5 MUSTAFA ALTUNBAŞ
GAZİANTEP 6 MEHMET MURAT YAPRAK
GAZİANTEP 7 MUTLU NİZİPLİOĞLU
GAZİANTEP 8 ŞEMA ALBAYRAM
GAZİANTEP 9 MEHMET ALİ AYDINLATMA
GAZİANTEP 10 TİBET EKİNCİ
GAZİANTEP 11. OKTAY İYİSARAÇ
GAZİANTEP 12 NERMİN TUZCU
GAZİANTEP 13 HASAN ALPDOĞAN
GAZİANTEP 14 ABÜBEKİR SADECE
GİRESUN bir ÜNZİLE YÜKSEL
GİRESUN 2 HAKAN BEKTAŞ
GİRESUN 3 KAYNAK YILDIZ
GİRESUN 4 MUSTAFA DİZDAR
GÜMÜŞHANE bir MUZAFİR ALIPPIFE
GÜMÜŞHANE 2 BEDR AĞAÇ
HAKKARI bir
HAKKARI 2
HAKKARI 3
HATAY bir ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN
HATAY 2 GÖKHAN ZAN
HATAY 3 GÜLÜMSEMEK CEYLAN KÖLE
HATAY 4 SARPER DAVUT
HATAY 5 İlyas UYGUR
HATAY 6 MEHMET OĞUZ TURAN
HATAY 7 AYLIN ANIL ASLAN
HATAY 8 OSMAN AGCA
HATAY 9 ÇAĞATAY KARAMANOĞLU
HATAY 10 MUHAMMET MUSTAFA BALCI
HATAY 11. TUNA EBRU ÖZDEMİR
ISPARTA bir AYLIN CESUR
ISPARTA 2 TIMUCIN KODAMAN
ISPARTA 3 İSMET YILMAZ
ISPARTA 4 FARUK torun
MERSİN bir BURHANETTİN BÜYÜK
MERSİN 2 AYDIN ​​ENES SEYDANLIOĞLU
MERSİN 3 ALİ acil servis
MERSİN 4 ESRA KAHRAMAN
MERSİN 5 ÖZER ÖZEL
MERSİN 6 MEHMET TURGUT
MERSİN 7 YÜKSEL ÇELİK
MERSİN 8 ESİN ERKOÇ
MERSİN 9 ALİ RIZASI ÖZDENİZ
MERSİN 10 MEHMET TİP
MERSİN 11. MEHMET YUNUS SEVGİ
MERSİN 12 MUSTAFA ATEŞ
MERSİN 13 hilal UZMAN
İSTANBUL-1 bir kutsama ÖZDEMİR
İSTANBUL-1 2 BURAK AKBURAK
İSTANBUL-1 3 MUSTAFA CİHAN PAÇACI
İSTANBUL-1 4 BAVER MİROĞLU
İSTANBUL-1 5 DURSUN ÇOLAK
İSTANBUL-1 6 TAHA ORHUN ERTÜRKMEN
İSTANBUL-1 7 ALİ COŞKUN
İSTANBUL-1 8 Emine KÜÇÜKALI
İSTANBUL-1 9 RAŞİT EMİR SÜER
İSTANBUL-1 10 MURAT KARAMAN
İSTANBUL-1 11. VEDAT KUTLAMA
İSTANBUL-1 12 YÜCEL COŞKUN
İSTANBUL-1 13 OĞUZ HAN ZARAR
İSTANBUL-1 14 HATİCE DİLRUBA SONCUKLU
İSTANBUL-1 15 CEVAP saraç
İSTANBUL-1 16 YÜCEL ENTELEKTÜEL
İSTANBUL-1 17 MERAL ALEMDAR
İSTANBUL-1 18 AHMET ÇELEBİ
İSTANBUL-1 19 AHMET SELÇUK HAYAT
İSTANBUL-1 20 İHSAN ÖNDER ALFLAG
İSTANBUL-1 21 AYSEL KİRALANDI
İSTANBUL-1 22 RÜYA ARICI
İSTANBUL-1 23 UĞUR HÜSEYİN HASANCEBİ
İSTANBUL-1 24 BARIŞ TAVLASOĞLU

haber-kelkit.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler